RUNATOLIA Maratonunda Otizmliler İçin Koşuyorum

16990041_10210416055950344_1303492999_o

Çocuklarımız için ODFED ,ODFED için BİZLER KOŞUYORUZ , iyilik peşinde bizimle koşmak isteyenler için FIRSAT!

Oğlum Ata 33 aylıkken otizm tanısı aldı ve bizim için sürprizlerle dolu bir OTİZM SERÜVENİ başladı. Otizm ile tanıştığım günden beri ne eşim ne de ben, “Neden bizim başımıza geldi ?” diye düşünmedik, pes etmeden Otizmin yan sorunları ile mücadele ettik. Otizm serüvenimizin ilk yıllarında otizme rastlanma sıklığı 1/1000 idi şimdilerde bu oran 68 doğumda bir olarak gözlenmekte. Hiçbir farklılık, hastalık ya da kalıtsal geçiş ile izah edilemeyecek şekilde artış göstermekte.

Gerek erken tanı, nitelikli yoğun eğitim, gerekse yetişkin otizmlilerin bakımı, istihdamı, onların ve biz ailelerin diğer sağlık, sosyal ve hukuksal hakları için de mücadele etmek zorunluluğumuz var.

RUNATOLIA’DA KOŞUYORUZ!

Tüm bu hakların kazanımı için yurt genelinde 17 üye derneği ile mücadele eden mensubu olduğum Otizm Dernekleri Federasyonu (ODFED) için. sorunlarıyla hızla büyüyen 1 milyonu aşkın otizmli ve çaresiz aileleri için BEN DE RUNATOLIA’DA KOŞUYORUM.

İyilik peşinde bizimle koşmak isteyenler için, işte bulunmaz fırsat! 5 Mart’ta Antalya da yapılacak olan RUNATOLIA Maratonunda otizmliler için koşuyoruz. Yanımızda olun! Bağışlarınız adımlarımıza motivasyon, ODFED e can suyu, Otizmli ve ailesine gelecek umudu olacak…

Sadece 2 dakikanızı ayırarak aşağıdaki linke girebilir ve bağışınızı direkt ODFED e yapabilirsiniz. Bağışını yaparken “açıklama” satırına “SERPİLGÜL KINACI – KENDİ ADIN SOYADIN” ı yazmayı unutma. Bu sayede bağışının takipçisi olabilir ve teşekkürümü ulaştırabilirim. Ya da iş arkadaşlarınızla birlikte siz bir takım oluşturup ODFED e bağış toplamak için adımlarınızı satışa çıkarabilirsiniz.

Siz de federasyonumuzun çalışmalarını desteklemek isterseniz, Aşağıdaki linkten, Kredi kartı veya Havale/EFT olarak yapabileceğiniz bağışlar FONZİP sayesinde ODFED’e GÜVENLE ulaşacak. ONLINE DESTEK İÇİN  Ya da ODFED’in aşağıda bulunan hesap numarasına dilediğiniz miktarı yatırabilirsiniz.

Her iki yöntemde de bağışınızı yaparken “açıklama” satırına ” SERPİLGÜL KINACI – KENDİ ADIN SOYADIN” ı yazmayı unutmayınız.

 

ODFED BANKA HESAP BİLGİLERİ: Yapı Kredi Bankası Göztepe Şubesi Hesap No: 94671395 IBAN: TR 66 0006 7010 0000 0094 6713 95

Desteğiniz için teşekkürler…

 

Benzer Konular

Benzer konu yok

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error: İçerik Korumalıdır!